* Penzion Academy ubytování Praha 5

Penzion Praha 5 Academy Ubytování v Praze : Penzion Academy se nachází v klidném a příjemném místě v Praze 5-Stodůlkách, v blízkosti dálnice D5, a Ruzyňského letiště.

Praha penzion Academy ubytování :
Penzion nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro firmy, jednotlivce i skupiny (školy, sportovní kluby...). Pohodlné ubytování pro 40 osob.

Penzion Academy pokoje :
K ubytování slouží 2x apartmán, 2x 2lůžkový pokoj, 3-4 lůžkové pokoje a 6- 8 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením - koupelna se sprchou, WC. Ve vybavení pokojů je také TV a internet.

Academy penzion v Praze služby :
Snídaně formou švédských stolů. Možnost pronájmu sportovní haly. Parkoviště u penzionu. Hřiště pro děti. Malý konferenční sál.

Praha penzion Academy pronájem prostor :
Penzion má školící místnost a vlastní sportovní halu 30x18m (palubková podlaha, sálová kopaná, volejbal, basket, ...) a vedle travnaté a pískové fotbalové hřiště TJ Stodůlky. Další zázemí poskytuje sousední škola - využití učeben, sportovního vybavení i stravování v jídelně.

Praha ubytování Academy okolí :
Výborná dopravní dostupnost, přímo na sjezdu z D5 15 minut do centra Prahy, 10 minut na Ruzyňské letiště. Na stanici Metra B pouze 3 minuty chůze. V okolí zeleň a parky. Bazén cca 15 minut. Pražský hrad 30 minut MHD, Václavské náměstí 20 minut MHD, Staroměstské náměstí 25 minut MHD. Středověký skanzen Řepora 1km. Bílá hora, letohrádek Hvězda, Břevnovský klášter 10 minut MHD. Do 5 km: PR Prokopské údolí, NPP Požáry, U nového mlýna, ...
Penzion Praha 5 Academy - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Praha 5 Academy - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 5 Academy -  je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 5 Academy -  je k dispozici letní terasaPenzion Praha 5 Academy - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 5 Academy - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Praha 5 Academy - Pokoje jsou vybaveny televizorem